KAKAV AUTOGOL! Trener se pitao da li je njegov igrač normalan (VIDEO)
0
2
Fudbaler ukrajinskog prvoligaša Hoverle Jelisejev efektno je lobovao svog golmana
Preporučujemo
Za srpsko čudo od deteta se otima pola Evrope, ima 15 godina, slavnog oca i Mađarska ga je već "ukrala"
Lundberga pitali zbog čega nije ostao u Partizanu: "Ne znam, pitajte njih, Željko Obradović..."
Počelo je ukrajinsko fudbalsko prvenstvo, a već na početku dogodio se autogol kakav se retko viđa. Sopstvenu mrežu na efektan način pogodio je igrač Hoverle Jevgenij Jelisejev. Tako je domaćin Černomorec poveo 2:0, kasnije i 3:0, ali je u poslednjih 25 minuta strepeo za pobedu, pošto su gosti smanjili na 3:2, što je bio i konačan rezultat.
Trener Hoverle nije mogao da veruje šta je njegov igrač učinio. Gestikulacijom kao da je pitao Jelisejeva da li je normalan.
Golman gostujućeg tima bio je potpuno nemoćan i zatečen kako ga je saigrač lobovao. Pokušao je da odbrani gol glavom, ali je ostao zamalo kratak. Kad je lopta ušla u mrežu, preostalo mu je samo da se nasmeje.
(Telegraf.rs)