Skandal na finalu kupa u Makedoniji: Navijači Škendije izazvali prekid (VIDEO)
0
0
Igrači Pelistera su na kraju podigli trofej
Fudbaleri Pelistera iz Bitolja osvojili su kup Makedonije posle pobede na penale protiv Škendije, ali je finale ostalo u senci nacionalističkih ispada pristalica Škendije koje uglavnom čine navijači albanske nacionalnosti.
Preporučujemo
Sin postao legenda srpske atletike, on čuven u Zvezdi i njegov rekord nije srušen 45 godina, danas je slikar
Novak Đoković dobio žreb za Rolan Garos, izbegao Janik Sinera sve do finala!
Početkom drugog poluvremena, nacionalističke prozivke navijača Škendije doveli su do odgovora i suprotne strane, pa je glavni sudija meča bio primoran da zaustavi susret i igrače dva kluba pošalje u svlačionicu dok se strasti ne smire.
Golova nije bilo ni po vraćanju igrača na teren, odluka o peharu je pala na penalima, Pelister je bio uspešniji, slavivši sa 5:3 u izvođenju jedanaestaraca.
Pogledajte i navijače Pelistera tokom finala koji su znali da proslave drugi kup Makedonije kluba, prvi od 2001. godine.
(Telegraf.rs)