Odbojkaši bez šanse protiv Belgije u Novom Sadu
0
2
Naši momci u 3. kolu igraju u nedelju protiv Kanade od 19 sati
Odbojkaška reprezentacija Srbije izgubila je od Belgije 3:0 (25:20, 25:18, 25:23) u Novom Sadu u drugom kolu prvog vikenda Svetske lige.
Preporučujemo
Ko je Srbin s kojim žena Edina Džeka ima ćerku? Opasan momak sa asfalta, tukao se na Marakani, sad je milioner
Đoković prekinuo intervju kad je dobio pitanje zašto Srbija ne igra na Svetskom prvenstvu!
Aktuelni šampioni Svetske lige sada posle dve utakmice u B grupi imaju jednu pobedu i poraz.
Ranije danas u istoj grupi u Novom Sadu, selekcija Kanade ostvarila je drugi trijumf pošto je slavila protiv SAD 3:2 (23:25, 25:19, 18:25, 25:23 i 15:11).
Srpski odbojkaši u 3. kolu igraju sutra protiv Kanade od 19 sati, a tri sata pre sastaju se SAD i Belgija.
(Telegraf.rs/Tanjug)