Vuković: Da se predstavimo u najlepšem svetlu
Srpski selektor smatra da se dobro radilo, da je realan cilj četvrtfinale, a ako se to ostvari, kasnije je sve moguće
Selektor muške rukometne reprezentacije Veselin Vuković rekao je danas da vicešampioni Evrope idu na Olimpijske igre da se predstave na najbolji mogući način.
Preporučujemo
Dugo ovo nismo čuli u Humskoj: "Da ostanemo prvi na tabeli, verujem da će Partizan ubrzo osvojiti trofej"
Najlepša teniserka sveta došla u Atinu zbog Đokovića: Bodrila ga na srpskom, oduševiće vas kako ga zove
- Očekujem da se pokažemo u najboljem mogućem svetlu, dobro smo radili, nismo imali problema sa povredama, a uspeli smo da prebolimo ono najteže sa otpisivanjem nekih igrača. Grupa je teška, ali realan cilj je četvrtfinale, a posle da vidimo - rekao je Vuković na beogradskom aerodromu Nikola Tesla.
Kapiten rukometaša Momir Ilić istakao je da je atmosfera u ekipi fenomenalna.
- Ovih mesec dana na pripremama smo dosta dobro odradili. Dostigli smo viši nivo, pogotovo posle Skandinavija kupa gde smo pokazali da smo prava ekipa, sa karakterom. Grupa je teška, ali imamo naše šanse, idemo da se borimo i pokažemo zbog čega smo vicešampioni Evrope - poručio je Ilić.
Olimpijske igre u Londonu održaće se od 27. jula do 12. avgusta.
(Tanjug)