Košarkašice Srbije pobedile Sloveniju i plasirale se u drugi krug Eurobasketa!
7
9
Šampionke Evrope se probudile kad je bilo najpotrebnije i odigrala najbolji meč na prvenstvu
Ženska košarkaška reprezentacija Srbije pobedila je Sloveniju sa 88:69 u meču trećeg kola grupne faze takmičenja na Eurobasketu.
Preporučujemo
Delija doveo u Humsku deku koji navija za Partizan: Ovo je prvo pitao kad je kročio na stadion posle 50 godina
Mlađa ćerka Dragutina Topića ponovo oduševila, na čuvenom Memorijalu nastavila stopama sestre Angeline
Naše košarkašice su uspele da se plasiraju u sledeću rundu takmičenja u četvrtfinalnu, jer su savladale rivalke sa više od šest poena razlike koliko im je bilo potrebno.
Sada zavisi da li će biti druge ili treće u grupi od duela Francuska - Grčka, koji je na programu kasnije od 20.30. Ako Grkinje izgube naše devojke su druge, a ako pobede onda će sa trećeg mesta u osminu finala. Sve zbog koš razlike
Najefikasnija u timu Srbije bile su Sonja Petrović sa 23 poena, Maja Škorić (6sk), Nevena Jovanović i Jelena Milovanović su ubacile po 11.
(Telegraf.rs)