Dembele uskoro u Realu?
0
0
- Došlo je do kontakta između Reala i mog menadžera. Raspituju se za mene, ali neka za sada ostane na tome - rekao je fudbaler Fulama Musa Dembele, koji karijeru očigledno želi da nastavi u madridskom Realu
Belgijski reprezentativac Musa Dembele izjavio je da ne zna da li će ostati u Fulamu i da njegov menadžer pregovara sa "kraljevskim klubom", što nagoveštava da će on uskoro igrati uz Kristijana Ronalda.
Preporučujemo
Lajović pobedio jedno od najvećih čuda tenisa
Brutalna tuča na NBA meču, brat Nikole Jokića je "mala maca" za siledžiju-navijača Voriorsa
- Došlo je do kontakta između Reala i mog menadžera. Raspituju se za mene, ali neka za sada ostane na tome - rekao je Musa.
Tamnoputi napadač stigao je u Fulam 2010. godine iz holandskog AZ Alkmara, a ugovor sa londonskim klubom traje mu do leta 2013. godine.
Pored Reala za usluge 25-godišnjeg fudbalera zainteresovani su još Mančester junajted, Totenhem i Arsenal. Klub koji bude želeo da vidi Dembelea u svojim redovima moraće da izdvoji 10 miliona evra.
(Telegraf.rs)