ATP PARIZ: Zimonjić i Lopez stali u osmini finala
Nakon pobede sa Nestorom u Bazelu, Zimonjić u tandemu sa Špancem Lopezom izgubio od pakistansko-holandskog para Kureši Rožer sa 2:1
Naš teniser Nenad Zimonjić u paru sa Špancem Felisijanom Lopezom nije uspeo da se plasira u četvrtinu finala ATP Masters turnira u Parizu, u konkurenciji dublova. Lopez i Zimonjić izgubili su od Pakistanca Ajsana Uk Haka Kurešija i Holanđanina Žana Žuklijana Rožera po setovima sa 4:6, 7:6 (7:3) i 15:17.
Preporučujemo
"Dođavola, ne! Ne možeš ni da ga pipneš!" Šengun iskreno o Jokiću: Bio mi je kul nadimak "Bejbi Jokić", ali...
Evo koliko novca su zaradile nove svetske šampionke, rukometašice Crne Gore nisu dobile ništa
Iako je srpsko španski par izgubio prvi set, uspeli su da se vrate u meč i dobiju drugi u taj brejku. U trećem setu koji se igra do deset poena bolji su bili Kureši i Rožer (17:15).
Pakistanac i Holanđanin u četvrtini finala idu na Zimonjićevog nekadašnjeg partnera Danijela Nestora i Maksa Mirnija.
Zimonjić je u nedelju baš sa Nestorom osvojio ATP turnir u Bazelu. Na tom turniru njih dvojica su igrali prvi put nakon godinu i po dana, a sastali su se jer nisu imali partnera u tom trenutku.
(Telegraf.rs)