NIJE GEJ! Rukometaš nokautiran jer je poljubio protivnika (VIDEO)
0
0
Nakon što je dobio poljubac od protivnika Ivan Stufer je isključen, a potom je rešio da provocira i domaće navijače. Odlazeći na tribine, iznervirani rukometaš skinuo je šorts i uhvatio se za međunožje
Preporučujemo
Debitovao najviši košarkaš svih vremena: Nedavno igrao u Hrvatskoj, iznenadićete se kad čujete koliko je visok
Srđan Đoković kakvog niste do sada videli: Podigao tri prsta posle Novakove titule i zapevao poznatu pesmu
Meč italijanske rukometne lige između Bolcana i Forst brikena obeležio je nesvakidašnji incident.
Igrač domaćih Paskvale Maione hteo je da se oslobodi svog "flastera" pa je poljubio u obraz protivničkog rukometaša Ivana Stufera. Možda se nekome ovo čini kao dobar način da se oslobodi odbrambenog igrača, ali je Paskvale loše prošao! Stufer je pobesneo i bacio svog "ljubavnika" na pod!
Besni rukometaš je isključen iz igre, a izlazeći sa terena. skinuo je šorts i uhvatio se za međunožje, čime je odgovorio na prozivke domaćih navijača koji su ga psovali i vređali.
Stufera je njegov klub Forst briken kaznio sa dva meča neigranja, dok Maione za poljubac još nije kažnjen.
(Telegraf.rs)