USPEŠNO OPERISAN: Vilanova se oporavlja posle otklonjenog tumora
Barselona je saopštila da je trener Tito Vilanova danas podvrgnut operaciji tumora pljuvačne žlezde. Sve je prošlo u redu
Treneru Barselone Titu Vilanovi tokom dvoipočasovne operacije otklonjen je tumor na pljuvačnoj žlezdi.
Preporučujemo
Odbojkašice Srbije "pale" sa prvog mesta na EP, ovako izgleda tabela pred derbi
Poznati Hrvat zaustavio Anu Ivanović, nije mogao da odoli kada je video čuvenu srpsku teniserku
Kako je katalonski klub naveo, od daljeg oporavka Vilanove zavisiće njegov ostanak u bolnici. Vilanova će u nastavku lečenja biti podvrgnut hemoterapiji i radioteraopiji.
Španski stručnjak je prvi put bio operisan u novembru 2011. godine dok je bio pomoćni trener Pepu Gavrdioli.
Viljanova (42) izjavio je uoči odlaska na operaciju da se nada da će se sve dobro završiti i da će se brzo vratiti na klupu katalonskog tima.
- Ne planiram duže odsustvo sa posla, brzo ću se vratiti na klupu - rekao je Viljanova lokalnim medijima pred polazak u bolnicu, a posle današnjeg žreba za parove Lige šampiona mnogi zvaničnici su mu, takođe, poželeli brz oporavak.
U njegovom odsustvu Barselonu će u sledećoj utakmici, u subotu protiv Valjadolida, voditi Žordi Roura.
(Telegraf.rs)