Bernabeu upisao Milana u Barselonu!
Amador Bernabeu, pradeda Pikeovog i Šakirinog sina, posetio je kancelarije Bareselone da bi upisao svog praunuka kao člana ovog kluba
Već nekoliko puta smo u poslednje vreme viđali situacije da novorođenčad postaju članovi određenih fudbalskih klubova. Sin Severine i Milana Popovića, Aleksandar, postao je član Crvene zvezde samo dana posle rođenja, Leo Mesi je svog sina upisao u svoj matični klub Njuels old bojs, pa je identična stvar zadesila i Milana Pikea Mubaraka, tek rođenog sina Đerara Pikea i Šakire Mubarak.
Preporučujemo
Nikola Jokić predstavljen na All Staru, a na velikom ekranu Srbija zajedno sa Kosovom i Metohijom!
Partizan razbio Budućnost u Areni: Crno-beli vodili ceo meč i pokazali da su spremni za Kup Radivoja Koraća!
Milan Pike Mubarak već je postao član Barselone!
Njegov pradeda Amador Bernabeu je jutros bio u prostorijama Barselone gde je upisao svog praunuka kao 171.751. člana kluba.
Bernabeu je tražio dozvolu od Šakire da upiše svog praunuka na dan njegovog rođenja u saradnike fudbalskog kluba Barselona kao što je i pre 25 godina upisao svog unuka Đerara.
Nakon upisivanja novog člana, direkcija katalonskog kluba je istakla da je ime Milan pomalo nesvakidašnje i da će kroz neko vreme možda biti dosta ljudi koji se tako zovu.
(Telegraf.rs/Foto: fcbarcelona.cat)