SEKSI DEBITANTKINJA GODINE: Koji će fudbaler prvi do nje? (VIDEO)
0
0
Kejt Bok izabrana za "rukija" poznatog svetskog časopisa. Sigurnim koracima i sjanim telom preti da pomuti slavu Irine Šajk i Kejt Apton
Preporučujemo
Đoković - Cicipas: Drugo kolo Vimbldona, Srbin i Grk evociraju uspomene sa finala Rolan Garosa i Australije
Čudo Engleza na Mundijalu, slomili DR Kongo "iz 2 u 1": Hari Kejn je najbolji napadač na svetu!
Ako bude zatrebalo, Irina Šajk i Kejt Apton imaju izmenu. Najpopularniji bikini modeli planete mogu da uzmu slobodno i odu na odmor jer će njihovi zaljubljenici utehu znati da pronađu i u Kejt Bok.
Tiražni "Sports ilustrejtid" potrudio se da nam približi prelepu plavušu koja je izabrana za "rukija" godine poznatog američkog časopisa.
Pitanje je dana kada će zgodnu Kejt početi da povezuju sa najboljim sportsitima planete. Nekako je to proveren put do slave kada su akuelni modeli u pitanju.
(Telegraf)