BANJALUKA: Neredi posle vaterpolo utakmice Zvezde i Partizana!
0
0
U tuči posle prijateljskog meča beogradskih klubova oštećeno je šest automobila, a troje učesnika incidenta je uhapšeno
Šest automobila oštećeno je posle tuče više osoba u banjalučkom naselju Borik po završetku vaterpolo utakmice između Crvene zvezde i Partizana, potvrđeno je u banjalučkoj policiji.
Preporučujemo
Vlade Đurović nahvalio Partizan kao nikad, pa poručio: "Njihov predsednik će zbog ovoga poludeti..."
Otkrivena Sinerova “prevara” na Australijan openu: Italijani se pitaju da li je ovo razlog poraza od Đokovića
Oštećena vozila su bila parkirana u tom banjalučkom naselju koje se nalazi u blizini gradskog bazena gde je odigrana ova prijateljska vaterpolo utakmica. Materijalna šteta na vozilima biće naknadno utvrđena.
Policijski službenici su na licu mesta zatekli veći broj maloletnika s drvenim palicama i "drugim opasnim predmetima", a tri osobe su uhapšene.
Uhapšene su dve punoletne osobe i jedan maloletnik.
(Telegraf.rs / Beta)