Zlatanu smanjena kazna, igra u oba meča protiv Barselone!
Komisija za žalbe umanjila suspenziju Ibrahimovića sa dva na jedan meč, što je on već odradio u revanšu protiv Valensije
Jedan od derbija četvrtfinala Lige šampiona, Pari Sen Žermen - Barselona, upravo je postao još interesantniji odlukom UEFA da smanji kaznu najvećoj zvezdi "svetaca" Zlatanu Ibrahimoviću.
Preporučujemo
"Dajem ostavku, jeste zadovoljni?!" Haos na konferenciji Vladana Milojevića, ušao u raspravu sa novinarima
Sin Zvezdine legende promašio prvih 11 šuteva, pa uništio NBA šampiona i naneo mu prvi poraz
Komisija za žalbe umanjila je suspenziju Ibrahimovića sa dva na jedan meč, što je on već odradio u revanšu osmine finala protiv Valensije. Šveđanin bosanskog porekla zaradio je kaznu zbog crvenog kartona posle grubog starta nad vezistom Valensije Andresom Guarardom na Mestaji.
Ibrahimović je nosio dres Barselone tokom jedne sezone, da bi zatim bio poslat na pozajmicu u Milan, sa Kataloncima nije se rastao u ljubavi, a nedavno je iznosio "otrovne" opaske i o Lionelu Mesiju, pa je ovo prilika za na terenu potvrdi ono što misli.
Prvi meč četvrtfinala biće odigran u Parizu 2. aprila, revanš je 10. aprila u Barseloni.
(Telegraf.rs)