Krajinović ispao u kvalifikacijama u Bukureštu!
0
0
Srpski teniser poražen od Čeha Vašeka Pospišila 1:6, 3:6 u drugom kolu kvalifikacija * Tipsarević još ranije najavio učešće, očekuje se i Troicki
Srpski teniser Filip Krajinović nije uspeo da se plasira u glavni žreb ATP turnira u Bukureštu, pošto je u drugom kolu kvalifikacija izgubio od Čeha Vašeka Pospišila 6:1, 6:3.
Preporučujemo
Gotov BFC 1: Baka Prase napravio spektakl za 600.000 ljudi, Luka dobio Bobija, Marko Džek izleteo iz ringa
Ovo se čekalo! Rafael Nadal se obratio Đokoviću posle finala AO, cela Srbija će ga zavoleti posle ovih reči
Na turniru u Rumuniji učestvovaće Janko Tipsarević, koji je zbog slabih rezultata u poslednje vreme i rane eliminacije u Monte Karlu, odlučio da prihvati vajld kartu organizatora, a očekuje se dolazak i Viktora Troickog.
Turnir u Bukureštu igra se za nagradni fond od 467.800 evra.
(Tanjug)