Minesota sprema 60 miliona dolara za Pekovića?
Čelnici ''vukova'' žele što pre da obezbede potpis sjajnog crnogorskog centra koji je ove sezone prosečno beležio 16,3 poena po meču
Čelnici Minesote spremni su da nekadašnjem centru Partizana i crnogorskom reprezentativcu Nikoli Pekoviću ponude novi petogodišnji ugovor vredan 60 miliona dolara.
Preporučujemo
Vladan Milojević u najluđoj utakmici godine srušio šampiona
Ivanišević podigao Srbiju i Hrvatsku na noge jednom fotografijom, šest godina kasnije ponovo je viralna
Peković je ograničeno slobodan agent, a “vukovi” su spremni da Crnogorcu ponude novi ugovor pre ostalih timova. Nekadašnji centar Partizana je u više navrata isticao kako bi želeo da ostane u Minesoti i da se bori za visoki plasman.
Iako je ove sezone bio jedan od najboljih centara NBA lige, sa prosekom od 16,3 poena i 8,8 skokova po meču, Peković i Minesota nisu uspeli da se plasiraju u plej-of.
Pored toga što žele da osiguraju potpis gorostasnog centra ''vukovima'' je potreban i dobar bek-šuter, a prvi na listi je italijanski reprezentativac Marko Belineli, trenutno član Čikaga.
(Telegraf.rs)