Madrid: Đoković s braćom proslavio Uskrs! (FOTO)
0
0
Najbolji svetski teniser je uživao u nedelju kada je sa celim timom u španskoj prestonici proslavio najradosniji praznik
Novak Đoković je spreman za početak mastersa u Madridu. Najbolji svetski teniser je u krugu najbližih, braće Marka i Đorđa, proslavio najradosniji hrišćanski praznik, a fotografije prilikom kucanja jajima podelio je sa svim navijačima.
Preporučujemo
Lionel Mesi je najveći u istoriji fudbala, moćnim het-trikom Argentini doneo pobedu na startu Mundijala
Austrija - Jordan: Poluvreme! Zbog ovoga volimo Mundijal, Austrija vodi, ali Jordan se pita za mnogo stvari
Dok se priprema za napad na titulu vrlo prestižnog turnira, Đoković se sa celim timom koji ga prati cele sezone veselo proveo u nedelju.
- Nama nikad ne manjka povoda za slavlja - napisao je Novak na Fejsbuk profilu.
(Telegraf)