Džavai ne igra u Londonu?
0
0
- U zavisnosti od toga kako oporavak bude tekao, odlučićemo da li će Džavai moći da igra u petak - stoji u zvaničnom saopštenju na sajtu tima iz Katalonije
Jedna od glavnih opcija u Barsinoj igri - Nejt Džavai u Londonu neće biti na raspolaganju treneru Ćaviju Paskalu. Naime, postoje realni razlozi da australijski centar zbog povrede stopala neće igrati na finalnom turniru Evrolige.
Preporučujemo
Njoj niko nije ravan, srpska atletičarka opet oborila rekord i uzela zlato, pobedila dečake za skoro 3 minuta
Ne pomaže ni brutalni Nikola Jokić: Denver poražen od Minesote, Srbin opet imao "Sombor dabl"
- U zavisnosti od toga kako oporavak bude tekao, odlučićemo da li će Džavai moći da igra u petak - stoji u zvaničnom saopštenju sa sajtu tima iz Katalonije.
Paskval protiv Reala, u polufinalu F4, neće imati ni Pita Majkla. Usput, Džavai je prosečno igrao 16 minuta i za to vreme je upisivao 7,4 poena i 4,8 skokova.
(Telegraf)