Hamilton na kacigu stavio sliku devojke! (FOTO)
0
0
Britanac, kao i Alonso, Perez i Rikardo predstavio nove kacige za Veliku nagradu Monaka.
Fernando Alonso, Luis Hamilton, Serhio Perez i Daniel Rikardo predstavili su jednokratne specijalne kacige za Veliku nagradu Monaka.
Preporučujemo
Partizan nadomak petog pojačanja: Brazilac Že na pola koraka, popustio i agent koji je doveo Saldanju
Nikola Jokić o kapitenskoj traci, oduševio je Srbiju: "Ne znam da li sam to zaslužio, velika privilegija"
Hamilton se potrudio oko novog dizajna svoje kacige. Na zlatnoj pozadini dominira karikatura Luisove devojke Nikol Šercinger, pas Rosko i sam Luis.
Alonsov zlatno-beli dizajin kacige predstavlja niz delova slagalice kojim obeležava svoje pobede u prethodnim godinama, i natpis Monako, čije je zadnje slovo "o" u obliku groma.
Alonso odlazi u Monako kao jedan od najbližih izazivača trenutnom lideru Sebastianu Fetelu od koga se takođe očekuje da napravi specijalnu kacigu za Veliku nagradu Monaka.
(Telegraf.rs)