Partizan četvrta ekipa u Evropi, Barseloneta slavila na Banjici!

"Crno-beli" izgubili 10:11 od španske ekipe za treće mesto na završnom turniru vaterpolo Lige šampiona

Vaterpolisti Partizana nisu uspeli da osvaje treće mesto na fajnal-foru Lige šampiona i zaokruže ovu sezonu. Barseloneta je pobedila "crno-bele" rezultatom 11:10 (4:2, 3:2, 2:3, 2:3).

Partizan su koštale prve dve slabije odigrane četvrtine, a španska ekipa je uglavnom preko centra Vrlića uspevao da pravi dosta problema mladoj i perspektivnoj beogradskoj ekipi. Porazu je i kumovala neefikasnost sa igračem više, a crno-beli su se razigrali tek na kraju, kada su uspeli da smanje na gol-razlike na pola minuta do kraja, ali je poslednji šut bio neprecizan.

Najefikasniji su bili Dušan Mandić, Nikola Dedović, Stefan Mitrović i Miloš Ćuk sa po dva gola. Na drugoj strani,  Josip Vrlić postigao je četiri gola, Felipe Perone postigao je tri, a Mark Mingelj dva.