Samoubistvo na jahti vlasnika Liverpula!
U ovom trenutku nije poznato da li se Džon Henri nalazio na brodu kada se tragedija dogodila
Član posade multimilionske jahte koja je u vlasništvu prvog čoveka Liverpula i Boston Redsoksa Džona Henrija počinio je, prema navodima policije, samoubistvo na brodu.
Preporučujemo
Poznato kada se Nikola Jokić vraća na parket, tiče se i trke za MVP titulu
Čuveni šampion tvrdi: "Ovo je Đokovićev najveći problem pred AO, potrebno mu je da njih dvojica..."
Osoba stara između 28 i 30 godina je, u trenutku dolaska policije, imala srčani napad, ali je samo nekoliko trenutaka kasnije konstantovana smrt uprkos pokušajima reanimacije Hitne pomoći koja je na lice mesta stigla zajedno sa vatrogascima i policijom.
Trenutno nije poznato da li je Henri u tim momentima bio na jahti kao i to ko je pozvao 911 i policiju u čijem zvaničnom saopštenju stoji da je nesrećni radnik oduzeo sam sebi život.
Vrlo brzo se oglasio i potparol Redsoksa sa izjavom da vlasnik Džon Henri izražava duboko žaljenje i saučešće porodici preminulog radnika.
Džon Henri je multimilioner koji je 2002. godine kupio Redsoks bejzbol tim za 700 miliona dolara. Takođe je vlasnik i fudbalskog kluba Liverpul kao i NASKAR tima ''Raš Fenvej Rejsing''.
(Telegraf.rs)