MRŠAVKO: Barselona od Nejmara traži da se ugoji
- Medicinski testovi potvrđuju ono što vidimo - Nejmar je malo slab - rekao je Rikard Pruna, lekar Barse
Zvezda brazilskog fudbala, Nejmar, član Barselone, raskošni talenat konačno će pokazivati u Evropi. Ovaj 21-godišnji igrač "blaugrane" sjajno igra na Kupu konfederacija, ali golovi nisu ono što brine čelnike tima iz prestonice Katalonije.
Preporučujemo
Fudbaler Albanije otkrio šta mu je Đorđe Petrović rekao posle utakmice: Ovo je malo ko mogao da očekuje
Novak Đoković se oglasio zbog utakmice Albanija - Srbija: Njegovu poruku treba da čuju apsolutno svi
Naime, Nejmar sa 174 cm visine, po mišljenju lekarskog tima, ima malo kilograma za napore koji stoje ispred njega. On sada ima 64,5 kilograma i po povratku u Barselonu dobiće poseban program ishrane i treninga kako bi što pre dobio još nekoliko kilograma mišića.
- Medicinski testovi potvrđuju ono što vidimo - Nejmar je malo slab - rekao je Rikard Pruna, lekar Barse, i dodao:
- Moraće da dobije na masi. Ne znam sada koliko, ali je jasno da neće u ovakvom stanju biti u mogućnosti da odgovori na sve zadatke koji će mu tokom sezone biti prezentovani. Za sada još prikupljamo informacije kako bismo videli i odredili koliko mora da se ugoji da bi došao do idealne težine.
(Telegraf)