DA POZAVIDI I MIHA: Brazilci i posle orkestra nastavili sa pevanjem himne (VIDEO)
Pre meča sa Meksikom na Kupu konfederacija fudbaleri Brazila pokazali kako se voli svoja zemlja
Da se naježiš! Momenat kada je orkestar prestao da svira himnu tokom Kupa konfederacija, a fudbaleri Brazila zajedno sa navijačima nastavili da pevaju, napravio je spektakularan uvod pred meč domaćina sa Meksikancima.
Preporučujemo
Ovo su svi čekali! Oglasio se Edin Džeko posle haosa koji je napravio na klupi besan zbog izmene
FIFA donela šokantnu odluku usred Svetskog prvenstva: Reprezentacija izbačena zbog politike!
Tokom intoniranja nacionalne himne Brazilca fudbaleri su ''odradili'' predviđenih 30 sekundi, ali su i posle prekida muzike koju je orkestar svirao nastavili da pevaju zajedno sa 60 hiljada fanova u Fortezeli.
Priupitan o intoniranju himne pre meča, levi bek Brazila je dodao:
- Okrenuo sam se i pogledao Oskara čije su oči bile pune suza. To je bilo toliko emocionalno - rekao je fudbaler Reala iz Madrida.
Defanzivac Čelsija David Luiz složio se sa mišljenjem kolege iz odbrane.
- To je bio jedan od mojih najlepših momenata u životu.
(Telegraf.rs)