BASKET 3 NA 3: Majstori sa Štranda spremni za SP (FOTO)
Kvalifikacioni turnir za put u Beograd odakle se vizira karta za Svetsko prvenstvo, koji je održan u Novom Sadu, ugosti najbolje basketaše kao i veliki broj navijača
Drugi kvalifikacioni turnir za Svetsko prvenstvo u basketu 3 na 3 održao se 22. i 23. juna na novosadskoj plaži Štrand, koji je u velikoj euforiji ugostio preko 40 ekipa u svim kategorijama i u svakom trenutku turnira mečeve je pratilo nesto vise od 1.000 ljudi.
Preporučujemo
Odbojkašice Srbije "pale" sa prvog mesta na EP, ovako izgleda tabela pred derbi
Poznati Hrvat zaustavio Anu Ivanović, nije mogao da odoli kada je video čuvenu srpsku teniserku
Kao i u Kragujevcu turnir u Novom Sadu bio je kvalifikacione prirode s obzirom da četiri prvoplasirane ekipe obezbeđuju plasman na završnu bitku u Beograd gde će najbolji tim predstavljati Srbiju na Svetskom prvenstvu u Lozani.
U juniorskoj konkurenciji videli smo buduće zvezde novosadske i srpske košarke, a na šampionsko postolje popela se ekipa ''San Antonija''.
Posle Kragujevca i Novog Sada, 3x3 karavan se krajem juna seli u Niš, gde nas očekuje novi spektakl i sada već tradicionalno - izvanredan basket!
(Telegraf.rs)