Beograđani "kupili" fore od Rouza! (VIDEO)
0
2
Rouz je u društvu Žarka Paspalja i Bogdana Bogdanovića ocenjivao veštine momaka u šutiranju trojki, zakucavanju i skills čelendžu
NBA zvezda Derik Rouz posetio je Beograd u sklopu promocije sportske opreme Adidas, čije je zaštitno lice. Plejmejker Čikaga nakon konferencije za novinare družio se sa "klincima" na terenu ispred TC Ušće.
Preporučujemo
Ekvador - Kurasao: Bivši i najgori selektor Srbije za nastavak bajke i najveći šok Mundijala
Istorijski rezultat "sina" Dragutina Topića, pobedio šampiona Evrope i uradio nešto što Srbija čeka 50 godina
Rouz je u društvu Žarka Paspalja, legende jugoslovenske košarke i Bogdana Bogdanovića, košarkaša Partizana, ocenjivao veštine momaka u šutiranju trojki, zakucavanju i skills čelendžu.
MVP najjače košarkaške lige sveta nije bio samo posmatrač ovih takmičenja, već je učestvovao u šutiranju trojki...
(Telegraf.rs)