PIJTE KAO "LOŠ MOMAK": Rodman ima svoju votku! (FOTO)
Nekadašnja NBA zvezda postaje zaštitno lice alkoholnog pića pod imenom koje opisuje njegov poznati karakter
Ne treba mnogo da se objašnjava ko je i kakav je proslavljeni NBA košarkaš Denis Rodman. Harizmatični i kontroverzni Amerikanac radio je dosta neobičnih stvari tokom bogate igračke karijere, ali i posle nje.
Preporučujemo
Jokić 4. vezanim tripl-dablom vodio Denver do pobede, Nagetsi preživeli neviđenu dramu u finišu
Evo šta su zaradile Ivana Španović, Angelina Topić i Milica Gardašević za pobede na Belgrade Indoor Meetingu
Svestan svoje dugogodišnje popularnosti, Rodman je odlučio da bude zaštitno lice nove vrste votke, koja je baš prema njegovom karakteru nazvana "Bad Boy" (Loš momak).
- "Bed Boj" votku karakteriše čvrst i oštar, a u isto vreme i uglađen i klasičan ukus, što savršeno predstavlja ko sam ja u stvari - rekao je Rodman.
Ekskluzivna distribucija ovog pića kreće od 27. jula u Kaliforniji.
- Ukus je neverovatan, boca je umetničko delo, a brend je već sad prepoznatljiv. Javili su nam se zainteresovani brokeri i distributeri - rekao je izvršni direktor Premijer brendsa, kompanije koja proizvodi votku.
(Telegraf.rs)