Mandžukić skida Nojera s gola (VIDEO)
0
0
Napadač, koji je bio strelac gola u finalu Lige šampiona, pokazao da nije samo odličan egzekutor nego i ''vrhunski'' golman
Fudbaler Bajerna iz Minhena Mario Mandžukić pored napadačkih pokazao je i golmanske veštine na jednom od treninga Bavaraca u Italiji, kada je dovodio do ''ludila'' saigrača iz navale Tomasa Milera.
Preporučujemo
Crvena zvezda natrpala mrežu Larna, pukla "petarda" za plasman u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona
Bivši je najbolji teniser sveta, Novaka jednom pobedio, sin mu ima samo 17 godina i napravio je uspeh karijere
Popularni ''Mandžo'' je, uprkos tome što nije nosio rukavice, pokazao zavidan talenat u pravljenju parada i boksovanja lopti iz golmanskog prostora.
U taboru aktuelnog evropskog prvaka očigledno vlada fenomenalna atmosfera koja nije uzdrmana ni posle koškanja Rafinje i Robena, a kako fudbaleri ozbiljno shvataju svoje obaveze, novi menadžer Pep Gvardiola će svakako biti na slatkim mukama.
(Telegraf.rs)