AMELA POSLE TRIJUMFA NA EP: Još nisam svesna svega!
0
1
Srpska atletičarka u trci na 1.500 metara osvojila zlato na kontinentalnom šampionatu za mlađe seniore i sjajnim rezultatom 4:05,69 ispunila normu za SP u Moskvi
Srpska atletičarka Amela Terzić posle trijumfa na EP za mlađe seniore u Tampereu u Finskoj nije krila zadovoljstvo, ali i iznenađenje zbog sjajnog rezultata do kojeg je došla uprkos problema sa povredom.
Preporučujemo
Đoković šokiran odlukom organizatora na Rolan Garosu posle pobede u "paklu": "Znači, imaju to pravilo?!"
Provokativne izjave Francuza o Novaku posle poraza na Rolan Garosu: "Da, to je tipični Đoković"
- Jako sam srećna. Dan pred trku sam imala nekih poteškoća sa zadnjom ložom, ali sam na dan finala bila spremna i trčala sam hrabro. Još uvek nisam svega svesna, ali sam prezadovoljna trkom i mojim rezultatom - izjavila je Amela Terzić posle trke.
Terzićeva je postavila rekord Srbije, EP i naravno najbolje lično vreme, a rezultat 4:05,69 obezbedio joj je učešće na Svestskom prvenstvu u Moskvi.
(Telegraf.rs)