Kako masira i "puni" Kristijano Ronaldo! (VIDEO)
0
1
Najbolji igrač Madriđana pre početka meča izmasirao je dečaka koji je stajao na predstavljanju igrača, a potom postigao dva gola
Fudbaleri Real Madrida pobedili su u prijateljskom meču engleskog drugoligaša ekipu Bornmauta sa 6:0 (3:0), a strelci za "kraljevski klub bili su Kristijano Ronaldo (dva puta), Sami Kedira, Gonzalo Iguain, Karim Benzema i Anhel Di Maria.
Preporučujemo
FSS pisao UEFA zbog poništenog gola Partizana: "To je pravilo broj 14, nema nikakve dileme da..."
Legendarni sudija se javio zbog poništenog Kostićevog gola u derbiju: "Da budemo jasni, odluka je..."
Možda se ipak, najinteresantniji detalj na utakmici dogodio i pre njenog početka. Portugalac Kristijano Ronaldo izmasirao je dečaka koji je stajao ispred njega na pozdravljanju igrača, a potom je uradio ono što najbolje zna, daje golove.
Ronaldo je sa dva gola načeo tim iz Čempionšipa da bi njegove kolege pokazale drugoligašu kolika je cena igranja protiv "kraljevskog kluba".
(Telegraf.rs)