TRAGEDIJA: Navijač ubijen pred prijateljski meč!
0
1
35. godišnji muškarac preminuo nakon što je hicima iz vatrenog oružja pogođen u grudi tokom sukoba huligana u blizini stadiona Boke Juniors
Foto: Tanjug/AP
Jedan muškarac je ubijen, a više osoba je povređeno kada su se sukobile ekstremne grupe navijača Boke Juniors pred prijateljski meč protiv San Lorenca.
Preporučujemo
Angelina Topić na rubu eliminacije već na početku finala
Novak Đoković preživljava stravu u Sinsinatiju: Katastrofalni uslovi za igru, srpski teniser povraćao
Lekarska služba potvrdila je da je 35-godišnji muškarac preminuo nakon što je hicima iz vatrenog oružja pogođen u grudi tokom sukoba huligana u blizini stadiona.
Nakon, tragičnog događaja kontrolna utakmica pred start sezone izmđu Boke Juniorsa i San Lorenca je otkazana.
Prošle sezone Argentinski fudbalski savez naložio je da utakmice poslednjeg kola budu odigrane bez prisustva gostujućih navijača, nakon što je pristalica Lanusa stradao u sukobu sa policijom za vreme meča protiv Estudijantesa u La Plati.
(Telegraf.rs/ Tanjug.rs)