Jagodina se časno oprostila od Evrope! (VIDEO)

Fudbaleri Jagodine poraženi su od Rubina sa 1:0 (0:0) u revanš meču kvalifikacija za Ligu Evrope , a strelac jedinog gola bio je kapiten domaćih Gokdeniz Karadenis

Fudbaleri Jagodine poraženi su od Rubina iz Kazanja 1:0 (0:0)  i u revanš meču drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope, pa su Rusi sa ukupnih 4:2 prošli u narednu rundu takmičenja.

Posle poraza u prvom meču u Jagodini od 3:2, ekipa trenera Mladena Dodića morala je u Rusiji da postignu bar dva gola ukoliko je želela da prođe u sledeće kolo kvalifikacija.

Hrabrbo su se Jagodinci suprotstavili favorizovanim Rusima, imali šansu da povedu, ali je posle pogodka kapitena domaćih Gokdeniza Karadenisa u 52. minutu rešeno pitanje prolaznika u narednu rundu takmičenja.

U 93. minutu Jagodinci su ostali sa desetoricom igrača na terenu jer je zbog drugog žutog kartona isključen Đukić.

Jagodina je u Rusiji nastupila u sastavu Đuričić, Tomić, Mihajlović, Damjanović, Lepović (Hadžibulić 75. minut), Dukić, Cvetković, El Monir (Projić 65. minut), Arsenijević (Stojkov 89. minut), Đurić i Stojanović.