SRAMOTA! Planiraju da dočekaju orliće u Pazovi, a ne na balkonu Skupštine!
0
24
FSS planira da svečanim koktelom i konferencijom u Kući fudbala obeleži istorijski uspeh srpskog fudbala
Nemojte da se zaje....mo! Dovedite ove momke na balkon Skupštine, a u Pazovi slavite do kada hoćete!
Preporučujemo
Ko je Srbin s kojim žena Edina Džeka ima ćerku? Opasan momak sa asfalta, tukao se na Marakani, sad je milioner
Ovo su svi parovi i kompletan raspored i satnica mečeva 1/16 finala na Svetskom prvenstvu u fudbalu
Fudbalski savez Srbije je planirao da proslavom i koktel konferencijom obleži uspeh zvani EVROPSKA TITULA U FUDBALU, kakvog smo možda jedini put svedoci za narednih xy godina. Navijačka Srbija želi da pozdravi ove momke, kao i košarkaše, vaterpoliste, tenisere... prethodnih godina na balkonu gradske Skupštine u Beogradu.
Međutim...
Nadamo se da će u narednih nekoliko sati doći do promene, kako bi desetine hiljada zaljubljenika u fudbal moglo uživo da pozdravi najlepši i najzdraviji deo srpskog fudbala!
Pomenimo i to da je Vlada Srbije odlučila da pošalje avion po srpske fudbalere u pola pet ujutru!
(Telegraf)