ĐOKOVIĆ: Uveren sam da je Troicki nedužan!
Pri reket sveta posle uspešnog starta u Montrealu još jednom pružio podršku suspendovanom kolegi iz reprezentacije
Prvi reket sveta Novak Đoković pobedom je započeo odbranu titule u Montrealu pošto je savladao Nemca Florijana Majera sa 2:0 u setovima. Iako vidno raspoložen posle meča, što je potvrdio i plesom pred publikom, Nole se osvrnuo i na pitanja novinara vezana za doping Viktora Troickog.
Preporučujemo
Đoković trenira uz pravu "zver" pred Australijan open: Jedan je od najboljih ikad, pojavom tera strah u kosti
Superliga Srbije nije videla lepši gol ove sezone: Pogledajte majstoriju za pobedu i ludilo u 91. minutu!
Podsetimo, Troicki je suspendovan na 18 meseci zbog sumnje da je koristio nedozvoljene supstance, odnosno zato što je odbio da se testira posle meča na turniru u Monte Karlu.
- Nismo sigurni šta se dogodilo sa Troickim - rekao je Đoković posle prolaza u narednu rundu Rodžers kupa i dodao:
- Svi mu pružamo veliku podršku zato što je definitivno nedužan. Nadam se da će vrlo brzo da se vrati na teren.
Zbog ove kazne Troicki će propustiti i mečeve Dejvis kup reprezentacije od kojih je prvi na programu u septembru protiv selekcije Kanade.
(Telegraf.rs)