Otkud Čelsijev dres sa Vidićevim prezimenom? (FOTO)
0
3
Navijači Mančester Junajteda i Čelsija saglasni da je dres u jednoj radnji sportske opreme samo greška prozivođača
U radnji sportske opreme u Engleskoj, "Sports Direct", našao se dres, koji može biti rezultat marketinškog trika, ili samo teška greška proizvođača opreme "Adidas".
Preporučujemo
Crvena zvezda natrpala mrežu Larna, pukla "petarda" za plasman u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona
Bivši je najbolji teniser sveta, Novaka jednom pobedio, sin mu ima samo 17 godina i napravio je uspeh karijere
Fotografija dresa Čelsija na čijoj je pozadini prezime Nemanje Vidića sa brojem 15 kružila je forumima navijača Mančester Junajteda i londonskih "plavaca", i na obe strane je utvrđeno da je u pitanju greška.
Verovatnoća da dugogodišnji kapiten Junajteda i bivši srpski reprezentativac pređe na "Stamford Bridž" je u domenu iluzije. Vidić će ostati u Mančesteru do kraja svog ugovora, odnosno do kraja sezone 2013/2014.
- Želim da odbranim titulu u Premijer ligi i osvojim Ligu šampiona, a o eventualnom novom ugovoru ćemo pričati kad za to dođe vreme - rekao je Vidić.
(Telegraf.rs)