Partizan kupio Petkovića (VIDEO)
0
7
Mladi reprezentativac Srbije u fudbalu u ponedeljak ide na lekarske preglede i ukoliko zadovolji stavlja paraf na četvorogodišnji ugovor sa crno-belima
Uprava našeg fudbalskog prvaka Partizana objavila je da je angažovala talentovanog defanzivca OFK Beograda, člana mlade nacionalne reprezentacije, Marka Petkovića.
Preporučujemo
Pitali smo veštačku inteligenciju kolike su šanse da Zvezda uđe u Ligu šampiona: "Realno, između..."
Kako je propala Đokovićeva želja: Na ovaj turnir dolazili Novak, Nadal, Federer, a sada drugi grad dobija sve
Petković će u ponedeljak obaviti lekarske preglede i nakon toga potpisati ugovor sa crno-belima na četiri godine, dok će u subotu poslednji put nastupiti u dresu OFK Beograda na prvenstvenoj utakmici protiv Čukaričkog.
Petković je bio na pragu Partizana i pre dve godine, ali tada nije došlo do dogovora. Talentovani fudbaler karijeru je započeo u Sremskoj Mitrovici i nastavio u mlađim kategorijama OFK Beograda.
(Tanjug)