Bojana Jovanovski blistala protiv Petkovićeve!
0
0
Srpska teniserka zabeležila ubedljiv trijumf protiv Nemice srpskog porekla 6:2, 6:4 i plasirala se u drugo kolo US opena
Bojana Jovanovski impresivno je startovala na US openu, neočekivano ubedljivim trijumfom nad Andreom Petković, devojkom koja je naše gore list, rođena u Bosni i Hercegovini u srpskoj porodici, a odrasla u Nemačkoj. Jovanovskoj je trebalo sat i 27 minuta da obavi posao 6:2, 6:4.
Preporučujemo
Tanjga besan posle haosa u Humskoj: "Sramota! Ovo 80 godina kluba, šta će biti za 100? Gađaće nas granatama?"
Teniser divljao u Šangaju, gađao publiku: Đoković je za manju stvar izbačen sa US Opena, ovaj ostao da igra
Bojana nije najbolje počela meč, uvodna dva gema pripala su Andrei, ali onda je usledila furiozna serija Jovanovske od osvojenih šest uzastopnih gemova.
Drugi set doneo je malo više neizvesnosti, Bojana je napravila brejk u trećem gemu i sačuvala tu prednost do kraja.
Jovanovska će u drugom kolu za protivnicu imati Čehinju Petru Kvitovu, koja je savladala Japanku Misaki Doi 6:2, 3:6, 6:1.
(Telegraf.rs)