HIT: Đemba Đemba peva Iliću na srpskom (VIDEO)
0
2
Kamerunac prvi poveo pesmu "Ja bih da igram još malo", koju su fudbaleri Partizana spevali svom kapitenu
Preporučujemo
Francuska u utakmici dugoj 4 sata uništila Irak, prekid nije sprečio Embapea, nastavlja poteru za Mesijem
Haland u najboljoj utakmici SP priredio spektakl, Norvešku poveo ka istoriji, "šampion" Afrike tuguje
Fudbaleri Partizana spevali su pesmicu svom kapitenu Saši Iliću, koju su otpevali u autobusu, vraćajući se sa treninga.
Zanimljivo je da je na početku prednjačio novo pojačanje Erik Đemba Đemba, koji je poveo pesmu sa rečenicom na veoma dobrom srpskom:
- Ja bih da igram još malo - zapevao je Đemba Đemba iz sveg glasa.
Da bi ostali igrači nastavili:
- Jer je Sale samo jedan, najveći pijanac on je tamo i uvek je žedan - pevali su fudbaleri Partizana.
Inače, pesma o kapitenu Saši Iliću, navijači koji se grupišu oko grupe "Zabranjeni", pevaju već nekoliko meseci i pesma ide:
- Ja bih da pevam još malo, jer je Sale samo jedan i do njega mi je stalo.
(Telegraf.rs)