Auuu kakva odbrana Valdesa u Superkupu Španije (VIDEO)
0
1
Španski golman neverovatnim refleksima spasio svoj tim minusa posle prvih 45 minuta meča protiv Atletika iz Madrida
Preporučujemo
Osetkovski suspendovan zbog dopinga, ne igra do kraja godine!
Jeziva sudbina šampionke: Silovali je posle OI, spavala u kolima i prodavala pice, danas živi od Onlyfans-a
Prštalo je na sve strane tokom prvog poluvremena Superkupa Španije između Barselone i Atletika iz Madrida, ali golova posle prvih 45 minuta nije bilo.
Dobra vest za navijače Barse jeste povratak Lionela Mesija na teren, ali i fenomenalna forma golmana Viktora Valdesa koji je još jednom pokazao da je važan šraf u katalonskoj mašineriji.
Odbrana u 42. minutu kojom je sačuvao svoj tim minusa na poluvremenu svakako je za divljenje s obzirom da je maestralno reagovao u stilu pume i odbranio šut Arde Turana sa pet metara.
(Telegraf.rs)