PUTUJ EVROPO: Nemoćni Partizan poklekao pred malim Tunom (VIDEO)

''Crno-beli'' ubedljivo poraženi na gostovanju u Švajcarskoj rezultatom 3:0 čime je evropski san za ovu godinu završen

Evropski karavan ove sezone putuje bez Partizana! Iako su imali prednost posle prvog duela u Beogradu (1:0) fudbaleri aktuelnog šampiona Srbije nisu uspeli da se plasiraju u grupnu fazu Lige Evrope pošto su poraženi rezultatom 3:0 (1:0) od švajcarskog Tuna, najmanjeg kluba koji je do sada učestvovao u Ligi šampiona.

Junak utakmice svakako je dvostruki strelac Šnojvil međutim, očajna igra u odbrani, bezidejni napad, dve katastrofalne greške i donekle veštačka trava glavni su uzroci poraza Partizana. Daleko od toga da ''crno - beli'' nisu imali prilike da postignu gol, ali je Malbašić u dva navrata loše odreagovao.

Prvi put krajem poluvremena kad je izblokiran, a drugi put mu je u 75. minutu golman Fevr odbranio zicer nakon čega je usledila kazna i konačnih 3:0.

PARTIZAN: Stojković, Aksentijević, Obradović, Stanković, Volkov, Malbašić (od 82. Brašanac), S. Marković, Jojić, Ilić (od 64. Živković), Ninković, Mitrović (od 67. Grbić).