Predstavljamo rivale Srbije na EP: Letonija živi samo od šuta!
0
0
Četvrti protivnik "orlova" u grupi B u prvoj fazi takmičenja na EP je vrlo neugodna ekipa, koja ako je krene šut može da pobedi svakog
Košarkaši Srbije igraju četvrti meč u grupi B na Evropskom prvenstvu u Sloveniji protiv najneugodnijeg rivala selekcije Letonije. Zašto kažemo najneugodnije, pa zato što su apsolutni autsajderi u ovoj grupi ali imaju određeni kvalitet da iznenade svakog.
Preporučujemo
Obradović govorio o povredi Parkera i pojačanjima, pa se osvrnuo na saopštenje Partizana: "Kad bude vreme..."
"Šta ima, bebo?" Jokić posle tripl-dabla stao pred dve NBA legende i odgovorima oduševio sve
Letonija je zemlja koja ima košarkašku tradiciju, a u prilog tome govori da su bili prvi šampioni Evrope 1935. godine na prom Evobasketu u istoriji.
Od tada, do danas, nisu imali većih dometa i rezultata , pre svega jer su bili u sklopu moćnog SSSR-a koji je dominirao u košarci a Letonci su uvek bili deo šampionskih ekipa tadašnje "zbornaje"
(Telegraf.rs)