Furioznih pola sata Partizana protiv Rada za melem evropskih rana (VIDEO)

Zahvaljujući pogocima Živkovića u 60. i Ilića u 74. minutu ''crno-beli'' zasluženo savladali ''građevinare" rezultatom 3:1

Nije bilo svejedno nikome na stadionu u Humskoj čije srce kuca ''crno-belo'' u momentu kada je Tubić u 53. minutu izjednačio na 1:1, ali je iskustvo Partizana i furiozna igra u poslednjih pola sata, ipak, bacila fudbalere Rada na pleća - 3:1 (1:0).

Sa pravom su se svi u taboru Partizana pribojavali meča protiv ''građevinara'' u okviru četvrtog kola Jelen Superlige, pogotovo posle evropskog debakla od Tuna. Rad, koji do sada nije osvojio nijedan bod u prvenstvu, pokazao se kao ozbiljan rival, ali protiv inspirisanog napada ''crno-belih'' nisu mogli više.

Već na samom startu meča publika na stadionu je povicima ''Uprava napolje'' jasno i glasno dala do znanja šta misle o čitavoj situaciji u klubu. Posle uvodnih napada ''građevinara'' Partizan je poveo već u 11. minutu posle odličnog centaršuta Ninkovića i gola koji je postigao Fofana.