Mari nije imao milosti prema hrvatskom tinejdžeru!
0
0
Škot je dao samo šest gemova Borni Ćoriću i savladao ga u prvom meču Dejvis kupa između Britanije i Hrvatske
U prvom meču plej-ofa za opstanak u svetskoj grupi Dejvis kupa između Velike Britanije i Hrvatske sastali su se Endi Mari i šesnaestogodišnji Borna Ćorić. Mari nije imao milosti, profesionalno je pristupio meču i srušio snove dečkića sa 3:0.
Preporučujemo
Organizator RG doneo odluku u vezi Novaka Đokovića i začudio mnoge: Ovakav potez nije viđen tri godine
Srpska senzacija je pravi hit na Rolan Garosu, o njenoj borbi protiv šampionke Vimbldona svi pišu
Počeo je hrabro mladi Borna meč i držao korak sa Britancem do 3:3, a onda je Mari dodao gas, uzeo Hrvatu gem a ubrzo i set.
Trećeplasirani teniser sveta drugi set je dobio sa 6:0. Hrvatski predstavnik zapao je u nervozu, trema ga je obuzela, mnogo je grešio i nije bilo šanse da iznenadi Britanca, koji je rešio da stvari što pre privede kraju.