Novajlija Gogić spasao Zvezdu poraza u Ubu (FOTO)

Fudbaleri Crvene zvezde, koji nisu imali prilike da dobiju zapaženiju ulogu ove sezone, odigrali su prijateljski meč sa ekipom Jedinstva iz Uba i jedva izvukli 1:1

Posle sramnog i neočekivanog kiksa u meču protiv Donjeg Srema, fudbaleri Crvene zvezde još jednom su razočarali svoje navijače, pošto su u prijateljskom meču u Ubu protiv Jedinstva odigrali samo 1:1.

Imali su "crveno-beli" terensku inicijativu tokom celog meča, ali bez obzira na to nije bilo dovoljno prilika za gol. U prvih 45 minuta Stefan Mihajlović imao je dve prilike ze gol posle centaršuteva Mladenovića, a kako su se domaći uglavnom orijentisali na odbranu, nije bilo puno posla za Zvezdinu odbranu.

Na samom početku drugog poluvremena Jedinstvo je došlo do vođstva. Bio je to brz kontranapad, usledio je centaršut sa leve strane, a Panić je savladao Vesića. Da Zvezda ne bi doživela potpunu blamažu pobrinuo se novajlija Gogić petnaestak minuta pre kraja.