ZVEZDA UBEDLJIVA! Crveno-beli savladali Proleter sa 3:0 (FOTO)

Golovima Daude u drugom poluvremenu i Nejca Pečnika na samom isteku prvog dela, ''crveno-beli'' ubedljivo savladali Proleter

''Crveno -belima'' plitka Slana Bara! Pobedom Protiv Proletera u Novom Sadu, sa rezultatom 3:0 (1:0), Crvena zvezda se plasirala u osminu finala Kupa Srbije i donekle zalečila rane prouzrokovane kiksevima protiv Donjeg Srema i Voždovca.

Iako nisu blistali, zahvaljujući inspiraciji napadačkog tandema Albiola Dauda - Nejc Pečnik, ''crveno - beli'' nastavljaju borbu za trofej najmasovnijeg takmičenja.

Slovenac je bio precizan pred sam kraj prvog poluvremena (44. minut), dok je Nigerijac sa švedskim pasošem solo akcijom u 60. i 85. minutu rešio pitanje pobednika.

S pravom se trener Zvezde Slaviša Stojanović pribojavao gostovanja u Novom Sadu. Izjave da nijedan klub ne poštuje ''crveno-bele'' pokazale su se kao tačne, pošto je domaćin hrabro odigrao prvo poluvreme, bio bliži vođstvu, ali ih je gol Pečnika u potpunosti sasekao.