ZVEZDA ZABLISTALA: Nova "petarda" protiv Novopazaraca! (FOTO) (VIDEO)

Crveno-beli naneli katastrofalan poraz gostima 5:1, uz jubilarni 50. prvenstveni gol kapitena Milijaša za klub sa Marakane i po dva pogotka Daude i Mrđe

Fudbaleri Crvene zvezde u devetom kolu Jelen Superlige dočekekali su Novi Pazar i nisu bili nimalo gostoljubivi, protivniku je nanet ubedljiv poraz 5:1.

Slično kao i u prethodnom prvenstvenom meču na Marakani, protiv Spartaka, crveno-beli su lako izašli na kraj sa nedoraslim protivnikom kojem se mreža zatresla posle svega osam minuta. Strelac je bio kapiten Zvezde nenad Milijaš, a veoma lep gol iz slobodnog udarca bio je jubilarni 50. пrvenstveni za kapitena u dresu najtrofejnijeg srpskog kluba.

Abiola Dauda, verovatno najbolji akter susreta, već u 19. minutu duplirao je prednost domaćina i tada je bilo prilično jasno u kom pravcu utakmica ide. Dauda je na samom kraju prvog poluvremena doneo velikih 3:0, pa u nastavku Zvezdi nije bilo teško da igra slobodno i tu prednost i uveća.

78. minut - Abiola Dauda izlazi sa terena ispraćen aplauzima posle sjajne partije, menja ga Filip Kasalica.

86. minut - Prilika i za Kasalicu da se upiše u strelce, posle brze akcije domaćih, međutim golman mu je "ušao u šut".

89. minut - Aplauzi i za Mrđu, umesto kojeg u igru ulazi Gogić.