GRIZE KAO SUAREZ: Krvoločan ujed golmana argentinskog drugoligaša! (VIDEO)
0
1
Posle jednog vazdušnog duela, dvojica fudbalera su završila na zemlji, što je iznervirani golman iskoristio da ugrize protivničkog napadača
Preporučujemo
Miloš Janičić nokautirao legendu UFC-a i zapalio Podgoricu na FNC 26: Varvari slavili uz bakljadu u Morači
Denver odigrao jedan od najgorih mečeva sezone: Jokić i Adelman se nervirali zbog sudija, Hjuston ih pregazio
Luis Suarez nije jedini fudbaler koji voli da grize! Golman Boka Unidosa, Martines Gulota, namerno je ujeo protivničkog fudbalera na utakmici proteklog vikenda!
Čuvar mreže drugoligaškog kluba iz Argentini izgubio je kontrolu posle jednog vazdušnog duela sa napadačem Union Santa Fea, posle kojeg su oba igrača završila na zemlji, što je Martines iskoristio i sa leđa ga ugrizao.
Krvnički i nesportski nema šta!
Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf.rs!
(Telegraf.rs)