Huliganima pet godina zabrane ulaska na stadion!
0
5
Nacionalni savet za borbu protiv nasilja na sportskim priredbama zatražio je od državnih organa da identifikuju vinovnike i učesnike nedavnih nereda i da ih uhapse
Foto:Telegraf
Nacionalni savet za borbu protiv nasilja i nedoličnog ponašanja na sportskim priredbama održao je sastanak na kome je odlučeno da se ubuduće huliganima zabrani ulazak na stadion do pet godina.
Preporučujemo
Tabela ABA lige posle poraza Zvezde: Situacija se komplikuje, sada je ugroženo i četvrto mesto
Karlik Džons reagovao zbog Dubaija i poslao navijačima Partizana jaku poruku
Savet je zatražio od nadležnih državnih organa da identifikuju vinovnike i učesnike nereda i hitno ih privedu pravdi.
Savet je analizirao stanje bezbednosti u sportu sa posebnim osvrtom na nerede na nedavnoj fudbalskoj utakmici između Crvene zvezde i Partizana, saopštila je Vlada Republike Srbije.
- Nacionalni savet je razmatrao izveštaje o sprezi organizovanog kriminala i huliganskih grupa i insistirao da se višestrukim povratnicima među huliganima zabrani prisustvo na sportskim manifestacijama u narednih pet godina.
(Telegraf.rs)