Belgijanci iznenadili "Orliće" u nadoknadi (VIDEO)

Mladi reprezentativci ostali bez celog plena u poslednjim trenucima utakmice i moraće da savladaju Italiju u narednom meču ukoliko žele da zadrže šanse za plasman na EURO

Mlada reprezentacija Srbije odigrala je nerešeno sa vršnjacima iz Belgije 2:2, koji su golom Ngave u poslednjem minutu nadoknade šokirali sve na stadionu u Gornjem Milanovcu i iščupali veoma važan bod.

Posle neočekivanog poraza od Kipra, izabranici Radomira Ćurčića bili su pod pritiskom da u meču protiv Belgije osvoje sva tri boda, ali nisu izdržali. Imali su srpski reprezentativci veliku šansu, poveli odmah na početku meča, ali nedostatak koncentracije u poslednjim minutima koštao ih je zlata vrednih tri boda.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf Sport!