PREMIJER LIGA: "Ludi" derbi Liverpula završen bez pobednika, Arsenal beži na vrhu! (GIF)

Spektakularan meč između Evertona i Liverpula završen je nerešeno 3:3, dok je Arsenal golovima Žirua slavio protiv Sautemptona u okršaju dve prvoplasirane ekipe Premijer lige

Remi Evertona i Liverpula u derbiju Mersisajda otvorio je 12. kolo Premijer lige! "Plavi" i "crveni" su na Gudisonu odigrali 3:3, čime je domaći tim nastavio niz nepobedivosti na pet mečeva!

"Ludi" početak urtakmice mogli su da vide navijači u gradskom derbiju Liverpula i čak tri gola za 20 minuta! Filip Koutinjo, igrač sa najviše udaraca ka golu protivnika u dosadašnjem toku šampionata Engleske, zatresao je mrežu protivnika prvim golom u sezoni čime je doveo Liverpul u vođstvo, ali je na drugoj strani tri minuta kasnije, takođe prvencem, izjednačio Kevin Miralas.