BRAZILCI NE ZNAJU DA GUBE: Prestali da igraju zbog četiri primljena gola! (VIDEO)

Mladi selekcija Brazila sramno se ponašala na utakmici sa SAD, jer su pri rezultatu 4:1 za reprezentaciju sa severno-američkog kontinenta kao skamenjeni stajali na terenu

Brazilci poniženi na fudbalskom meču, žvuči nemoguće? Selekcija Sjedinjenih američkih država do 17 godina pobedila je vršnjake iz Brazila sa 4:1 na najkovom prijateljskom susretu!

Koliko je poraz teško Brazlicima govori i činjenica da su u poslednja četiri minuta odbili da igraju!

Amerikanci su na svojoj polovini mirno čuvali loptu, a zbog katastrofalnog ponašanja mladih igrača iz zemlje "fudbala, sambe i kafe" sudija je odlučio da odsvira kraj 30 sekundi pre isteka 90 minuta.

Izgleda da mladi Brazilci nisu navikli da gube...

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf.rs!