Partizan mora da plati Rašku Katiću 122.000 €!
0
17
Centar Zvezde dobio spor sa bivšim klubom na arbitražnoj komisiji FIBA. Dragan Todorić tvrdi da su se crno-beli već dogovorili s Katićem i da sve imaju napismeno
FIBA je donela konačnu odluku, Partizan će morati da plati odštetu 122.000 evra svom bivšem igraču Rašku Katiću, koji ga je zbog neisplaćenih plata tužio.
Preporučujemo
Partizan održao čas košarke Dubaiju! Čudesni preokret Penjaroinih momaka, slave Grobari, slavi i Zvezda
Sramota Mike Murinena: Njegov Partizan ga plaća i igra utakmicu Evrolige protiv Dubaija, a njega to ne zanima
Iako su "crno-beli" pokušali da se sa igračem Crvene zvezde dogovore i na rate mu isplate dugovanja na šta on nije pristao, pa su "crno-beli" primorani da iz jednog dela uplate tačno 122.400 evra plus troškove u visini od 10.225 evra.
(Telegraf.rs)